Projekty


Polymertech sp. z.o.o.

Polimertach

Polymertech sp. z o.o. przechodzi obecnie transformację w nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe.

Ośrodek ten ma na celu działalność opartą o pracę z pionierskimi materiałami oraz wykorzystanie nowoczesnej chemii. Pracujemy głównie nad bakteriostatycznymi poliwęglanami, kompozytami biodegradowalnymi oraz silikonami. Spółka nabyła prawa własności intelektualnej dla trzech technologii z zakresu tworzyw sztucznych, opracowanych pierwotnie przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Dalsze prace w kierunku ich rozwoju, pozwoliły na poprawę właściwości materiałów, zwiększenie skali otrzymywania do skali produkcyjnej oraz rozszerzenie wachlarza zastosowań, dzięki oferowaniu tworzyw w formach użytecznych przemysłowo

http://www.polymertech.pl/

 

 

Technologia wznoszenia konstrukcji – UBM

System U.B.M

Yoshi Innovation S.A. jest wyłącznym przedstawicielem M.I.C. Industries, amerykańskiego koncernu, który produkuje innowacyjną technologię wznoszenia konstrukcji – UBM.

Rozwiązanie pozwala 10-12 osobowej załodze na wyprodukowanie i wybudowanie konstrukcji stosownej do konkretnych wymagań nawet w ciągu 24 godzin. System – UBM wykorzystywany jest przez amerykańską armie we wszystkich bazach na świecie. System ma również zastosowanie cywilne – umożliwia szybkie zbudowanie składów żywności, hal magazynowych i szpitali. Technika stawiania obiektów tą metodą jest nie tylko prostsza i szybsza niż konwencjonalna. Koszt wybudowania jednostkowego obiektu może być mniejszy nawet o 60% od kosztu budowy standardowego budynku. Czyni to System – UBM również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

http://www.micindustries.com

 

 

Mikrovolt

Micro Plasma skalpel plazmowy

Plasma Fission to skalpel plazmowy, opracowany we Wrocławiu który przeszedł fazę badań klinicznych i jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Skalpele Plasma Fission pomagają w walce z opadającymi powiekami, zmarszczkami, przebarwieniami czy też rozstępami. Znajdują również szeroki zakres zastosowań w kosmetologii, dermatologii i chirurgii estetycznej. To tylko niektóre z zastosowań skalpela plazmowego Plasma Fission.

http://www.plasmafission.com/

 

 

Kancelaria patentowa

 

Yoshi intellectual property

Yoshi Intellectual Property jest kancelarią rzeczników patentowych z długoletnim doświadczeniem w zakresie ochrony własności intelektualnej w kraju jak i za granicą. Kancelaria zajmuje się ochroną znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych oraz globalnej ochrony patentowej wynalazków. Ponadto prowadzimy sprawy sporne naszych klientów dotyczące naruszenia własności intelektualnej.

Świadczymy również usługi w zakresie obsługi abonamentowej. Polega ona na stałym monitorowaniu wartość przemysłowej abonentów dla których zdajemy co miesięczne raporty. Trafiając na naruszenie wartości intelektualnej rozpoczynamy wszczęcie procedury upominawczej. Kolejnym korkiem jest uruchomienie procedury ścigania prawnego w związku z naruszeniem własności intelektualnej. Cały proces ochrony prowadzimy samodzielnie a protekcja przez nas świadczona jest ogólnoświatowa.

 

Fantomowe skóry – nauka szycia ran

phantomskin logo

Zestawy PHANTOMSKIN opracowane przez firmę Polymertech to innowacyjna, oparta na doświadczeniu pomoc szkoleniowa przeznaczona do nauki opatrywania ran i zakładania szwów.

Phantomskin umożliwia realistyczny i oddający doznania kontaktu z prawdziwą tkanką ludzką trening szycia ran. Fakt ten sprawia, że nasz produkt cieszy się co raz większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej.

Nasza unikalna trójwarstwowa konstrukcja, pozwala na odwzorowanie konsystencji prawdziwej skóry oraz daje możliwość wielokrotnego nacinania i zszywanie jednego panelu Phantom Skin. Zastosowanie silikonu oraz polietylenu odwzorowuje faktyczne warstwy skóry i ich konsystencje.phantomskin skóra trójwarstwowa

Wersja krwawiąca Phantom Skin zawiera zbiornik ze sztuczną krwią. Jest to nowa możliwość nabycia doświadczenia zszywania realnie wyglądającej i krwawiącej rany.

phantomskin krwawiąca

 

https://phantomskin.eu/

Kontakt


Masz pytania, sugestie, chcesz rozpocząć współpracę? Czekamy na Twój kontakt! Skorzystaj z poniższego formularza, napisz maila, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.

Dane rejestrowe

KRS: 0000380588
NIP: 524-257-33-11
REGON: 140538834 EORI:PL524257331100000

Przedstawicielstwa handlowe

Jan Makólski - Toho
607-8006 Kyoto
Yamashina Anshiu Baba Higashi 45
Japan

dr Gerhard Mikolaiczik
90552 Roethenbach A.D. Pegnitz
Speckschlagstr. 9
Germany
+49 178 1831 229

Punkt konsultacyjny Palo Alto
2479 East Bayshore Rd, Suite 205
Palo Alto, CA 94303
+1 650 283 5824

Autoryzowany doradca

Kancelaria Adwokacka Kramer i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Mokotowska 51/53
00-542 Warszawa
KRS: 0000698998
NIP: 5223102562

Kontakt z mediami

Marcin Sprawka
+48 509 041 544 m.sprawka@yoshisa.pl

Media społecznościowe

Facebook
LinkedIn